Sériová výroba designových chladicích vitrín a vinoték od CONTEG Cooling

Praha, 24. dubna 2018 - Společnost CONTEG Cooling s.r.o., která se dlouhodobě specializuje na výrobu elegantních a kvalitních chladicích vitrín a vinoték na míru
vyslyšela poptávku trhu a začátkem roku rozšířila svou produkci o sériovou výrobu svých nejpopulárnějších produktů.
Nově si je také budete moci pořídit na e-shopu společnosti.

Chladicí vitríny a designové vinotéky společnosti CONTEG Cooling se vyrábí v Hovorčovicích u Prahy a nabízí vysoce kvalitní nerezové konstrukce, moderní prvky a tichý spolehlivý agregát. Standardem vybavení vitrín a vinoték je i nejmodernější chladicí technologie zajišťující stabilní teplotou potřebnou k udržení čerstvosti a kvality skladovaných potravin.

„Naše společnost vyrábí kvalitní chladicí vitríny a vinotéky již skoro 30 let, a tak jsme se rozhodli, že je načase nabídnou naše nejpopulárnější produkty širšímu trhu. Logicky jsme tedy dospěli k rozhodnutí začít se sériovou výrobou,“ říká spolumajitel společnosti pan Vít Voláček. „používáme stále stejné postupy a technologie. Pod pojmem sériová výroba je myšleno primárně dostupnost zboží, tzn., že vitríny a vinotéky máme na skladě, ale jedná se stále o ruční a precizní práci, která naše produkty v minulosti proslavila.“

Od prvního kvartálu roku 2018 tak najdete ve stálé nabídce společnosti nejen několik typů chladicích vitrín, které jsou určeny pro prezentaci čerstvých, nebo balených potravin, dortů, masa, uzenin a nápojů, ale také novinky v podobě modelů MODUS P a MODUS C. Ty jsou vyrobeny přímo pro prezentaci pralinek nebo čokoládových lanýžů, a proto udržují specifickou teplotu, která tyto skvosty uchová déle čerstvé.

V sériové nabídce společnosti se nově nachází také nejpopulárnější vinotéky. Všechny mají nezaměnitelný design, vína chrání před kolísavým vlhkem a denním světlem a starají se o jeho optimální uskladnění. Díky variabilitě vinoték je možné si vybrat typ i druh úložného prostoru – lahve mohou stát, nebo ležet. Vinotéka může být rozdělena do jedné, dvou nebo tří chladicích zón podle toho, zda chcete skladovat bílé, červené víno, sekt nebo všechny tři dohromady.