Reference

Spokojení zákazníci jsou naší největší radostí. Jsme rádi, že již od roku 1991 pomáháme vystavovat úžasné produkty cukrářů, lahůdkářů, pekařů, kuchařů, řezníků a ostatních specialistů z oboru gastronomie.

Bistro Kaprova

Na rohu rušné ulice, kousek od Staroměstského náměstí, pár kroků od novorenesanční budovy Rudolfina, to je lokalita úžasného Bistra Kaprova. To nabízí nejen nezapomenutelné gastronomické zážitky, ale také útulný prostor, který je kombinován s originálním bookshopem. Součástí Bistra Kaprova jsou naše produkty CUBUS na vystavení baleného i čerstvého zboží a třízónová vinotéka určena ke skladování bílého a červeného vína a sektu.


bistrokaprova.cz

La Bottega Linka

V rámci luxusní restaurace La Bottega Linka, která je nejnovějším přírůstkem do italské rodiny restaurací a bister sítě La Collezione, naleznete i naše chladicí Snack bar BISTRO . V něm jsou prezentovány čerstvé ryby a maso, ale také sýry a uzeniny.


linka.lacollezione.cz

Merhautovo pekařství

V Merhautově pekařství, které bylo v roce 2018 otevřeno v pražském OC Fénix naleznete chladicí vitríny CUBUS , které jsou využívány na skladování a prezentaci čerstvých zákusků a dortů.


merhautovo.cz

Naše maso by Ambiente

Řeznictví a bistro Naše maso od známé sítě Ambiente využívá naše chladicí vitríny GENERUS pro prezentaci čerstvého masa a uzenin.


nasemaso.ambi.cz

Café Louvre

Kavárna s názvem světoznámé galerie stojí v srdci Prahy již více než sto let, od roku 1902. Podnik navštěvovali Karel Čapek, Franz Kafka nebo v době své pražské profesury Albert Einstein. Naše vinotéka na míru zdobí prostor Café Louvre od roku 2017 a těšíme se na další realizace v tomto skvostném prostoru.


cafelouvre.cz

Fresh and Fat Bistro

Fresh and Fat bistro je místo, kde se spojuje moderní gastronomie a design. Neformální místo, které Vás inspiruje a kde si jídlo opravdu vychutnáte. Naše chladicí vitríny CUBUS a MODUS pomáhají vystavit to nejlepší, co v nabídce tohoto moderního bistra naleznete.


freshandfat.cz

La Casa Argentina

La Casa Agentina je pravá argentinská restaurace zařízená v autentickém stylu a svým zákazníkům nabízí poznání argentinských chutí a nasátí její pravé atmosféry. Krb, klenuté stropy a bohaté textury vytváří příjemnou atmosféru, kdy se host může cítit jako doma. Naše vinotéka na míru atmosféru doplňuje a dá vyniknout široké nabídce pravých argentinských vín.


lacasaargentina.cz

NEXT DOOR by Imperial

Moderní české bistro pod taktovkou Zdeňka Pohlreicha, kde je centrálním prvkem naše vitrína. Bistro NEXT DOOR je výjímečné nejen svou lokací v centru Prahy, svým výběrovým menu a unikátním přístupem. Naše chladicí vitrína je součástí moderního interiéru a slouží pro prezentaci čerstvé kuchyně.


next-door.cz

Vinotéka na zakázku

Při realizaci vinotéky na míru v obytném prostoru byl kladen důraz především na estetické kvality vinotéky. Ta je určena do prostoru na hranici zóny vaření a odpočinku a svými rozměry navazuje na kuchyňskou linku. Svou černou paspartou odpovídá také barvě kuchyňské linky, která je z černého kamene. Vinotéka má horní stěnu prosklenou s černou paspartou, tímto způsobem pak jsou řešeny i čelní dveře. Veškeré viditelné plechové části jsou černě lakovány. Pro uložení lahví pak byly zvoleny dřevěné voskované rošty.Cafe Milléme

Kavárna a cukrárna Café Milléme v centru Prahy připomíná svým vzhledem i nabídkou pravou francouzskou patisserie. Svou bohatou, krásnou a chutnou nabídku prezentují svým zákazníkům v přefukovaných vitrínách značky CONTEG, které jsou vyrobeny na zakázku.


https://www.facebook.com/cafe.milleme/

Vinotéka na zakázku

Vinotéka, která byla navržena do prostor restaurace jako rozdělovník mezi dva prostory. Přední i zadní část jsou prosklené, hosté tedy vidí z obou stran skrz a celý design ještě více pozdvihne interiér restaurace. Přední část vinotéky disponuje trojicí posuvných dveří, zatímco ta zadní je prosklená od úrovně sedačky, která je před ní umístěna. Vinotéka je dvouzónová- na červená a bílá vína, přičemž uvnitř jsou prostory odděleny sklem. Technologicky je chlazen pouze prostor na bílá vína a prostor na červená vína je jen z bílé zóny dochlazován.Globus Ústí nad Labem

Hypermarket Globus v Ústí nad Labem a naše realizace sekcí Sýry a Ryby. Sýry jsou uložené ve speciálních boxech s přizpůsobeným chlazením pro uložený druh sýrů. Zrající sýry a tvrdé sýry jsou v oddělených boxech kvůli jiné teplotě. Uvnitř boxů jsou umístěny pojezdy, které zajišťují snadné přemisťování a manipulaci se zbožím. Rybí pult je navržen také na míru s ochrannou zónou proti narážejícím vozíkům nakupujících a kulatým tvarem pro snadnou manipulaci obsluhy.Cukrář Skála

Známý Cukrář Skála a jeho provozovna v Dlouhé ulici. Na míru realizované chladicí pulty s teplotou optimalizovanou pro prezentaci a uchovávání čokoládových lanýžů, pralinek a dalších čokoládových skvostů. Spodní část pultů je otevřená a určena pro skladování potřebných krabic na dezerty a dalšího prodejního vybavení. V další části provozovny je chladicí vitrína zabudovaná přímo do zdi a průhledná z obou stran. Ta je také určena k prezentaci a uchovávání čokoládových lanýžů a funguje také jako velice zajímavý a unikátní prvek.


http://www.cukrarskala.cz/

Aspira Business Center

Restaurace umístěna v přízemí Aspira Business Center v Praze a její využití vinoték WINIUS. V jednozónové vinotéce se díky umístění celonerezových poliček s otvory skladuje a nabízí čerstvé balené potraviny, jako jsou jogurty, saláty, bagety a ovoce. Vinotéka, která je umístěna vedle, je opatřena výsuvnými policemi a je určena ke skladování bílého a červeného vína a sektu.