Reference

Spokojení zákazníci jsou naší největší radostí. Jsme rádi, že již od roku 1991 pomáháme vystavovat úžasné produkty cukrářů, lahůdkářů, pekařů, kuchařů, řezníků a ostatních specialistů z oboru gastronomie.

Bistro Kaprova

Na rohu rušné ulice, kousek od Staroměstského náměstí, pár kroků od novorenesanční budovy Rudolfina, to je lokalita úžasného Bistra Kaprova. To nabízí nejen nezapomenutelné gastronomické zážitky, ale také útulný prostor, který je kombinován s originálním bookshopem. Součástí Bistra Kaprova jsou naše produkty CUBUS na vystavení baleného i čerstvého zboží a třízónová vinotéka určena ke skladování bílého a červeného vína a sektu.


bistrokaprova.cz

La Bottega Linka

V rámci luxusní restaurace La Bottega Linka, která je nejnovějším přírůstkem do italské rodiny restaurací a bister sítě La Collezione, naleznete i naše chladicí Snack bar BISTRO . V něm jsou prezentovány čerstvé ryby a maso, ale také sýry a uzeniny.


linka.lacollezione.cz

Merhautovo pekařství

V Merhautově pekařství, které bylo v roce 2018 otevřeno v pražském OC Fénix naleznete chladicí vitríny CUBUS , které jsou využívány na skladování a prezentaci čerstvých zákusků a dortů.


merhautovo.cz

Naše maso by Ambiente

Řeznictví a bistro Naše maso od známé sítě Ambiente využívá naše chladicí vitríny GENERUS pro prezentaci čerstvého masa a uzenin.


nasemaso.ambi.cz

Café Louvre

Kavárna s názvem světoznámé galerie stojí v srdci Prahy již více než sto let, od roku 1902. Podnik navštěvovali Karel Čapek, Franz Kafka nebo v době své pražské profesury Albert Einstein. Naše vinotéka na míru zdobí prostor Café Louvre od roku 2017 a těšíme se na další realizace v tomto skvostném prostoru.


cafelouvre.cz

Fresh and Fat Bistro

Fresh and Fat bistro je místo, kde se spojuje moderní gastronomie a design. Neformální místo, které Vás inspiruje a kde si jídlo opravdu vychutnáte. Naše chladicí vitríny CUBUS a MODUS pomáhají vystavit to nejlepší, co v nabídce tohoto moderního bistra naleznete.


freshandfat.cz

La Casa Argentina

La Casa Agentina je pravá argentinská restaurace zařízená v autentickém stylu a svým zákazníkům nabízí poznání argentinských chutí a nasátí její pravé atmosféry. Krb, klenuté stropy a bohaté textury vytváří příjemnou atmosféru, kdy se host může cítit jako doma. Naše vinotéka na míru atmosféru doplňuje a dá vyniknout široké nabídce pravých argentinských vín.


lacasaargentina.cz

NEXT DOOR by Imperial

Moderní české bistro pod taktovkou Zdeňka Pohlreicha, kde je centrálním prvkem naše vitrína. Bistro NEXT DOOR je výjímečné nejen svou lokací v centru Prahy, svým výběrovým menu a unikátním přístupem. Naše chladicí vitrína je součástí moderního interiéru a slouží pro prezentaci čerstvé kuchyně.


next-door.cz