Služby

Konzultace – všem naším zákazníkům poskytujeme poradenství, ať už se jedná o typizovanou výrobu nebo výrobu vitrín a vinoték na zakázku. Naši zaměstnanci obvykle navštíví místo předpokládané instalace zařízení a spolu s budoucím majitelem navrhují efektivní a nejvhodnější řešení, které bude splňovat všechna jejich očekávání.

Vizualizace atypických řešení, zpracovaná našimi projektovými specialisty, přiblíží budoucí provedení vitrín nebo vinoték včetně umístění do interiéru.

Know-how výroby od roku 1991 nás činí skutečnými odborníky ve svém oboru, naše vitríny spolehlivě fungují v mnoha cukrárnách, kavárnách restauracích a dalších provozech.

Atypické řešení – disponujeme vlastní výrobou a konstrukčním oddělením, což nám umožňuje nabídnout řešit požadavky zákazníků na atypická zařízení.

Komplexní řešení – ve spolupráci s našimi obchodními partnery a několika předními výrobci gastronomické technologie nabízíme projekci, řešení a realizaci kompletních gastronomických provozů.

Instalace a montáž – zajistíme instalaci a montáž do konkrétního provozu, ať už se jedná o vitríny a vinotéky s vestavným chladícím agregátem nebo s externě instalovaným agregátem pro zajištění nižší úrovně hlučnosti, zejména pokud se jedná o privátní klientelu nebo o umístění v restauracích.

Záruční a pozáruční servis – díky spolupráci s partnery po celé České republice jsme schopni operativně zajistit servis v jednotlivých regionech cca do 48 hodin.

 

V případě zájmu o poradenství v oblasti chlazení nás prosím kontaktujte:
Tel. 283 061 593
E-mail: info@conteg-cooling.cz