O nás

Již od roku 1991 výrábíme kvalitní a dobře zpracované chladicích vitríny.
Společnost CONTEG Cooling, která byla založena jako HORKAN KLIMA s.r.o., postupně rozšiřovala svůj sortiment o vinotéky na míru jak pro domácnosti, tak pro gastro zařízení, ale také o nové typy vitrín.
Projevila svůj um i v oblasti snack barů a různých inovativních řešení navržených a zpracovaných přesně na míru každého zákazníka.
Silný hráč

V roce 2016 se zakladatelská společnost HORKAN KLIMA stala součástí silné české rodinné průmyslové skupiny CONTEG a přejmenovala se na CONTEG Cooling s.r.o.

Firma CONTEG Cooling s.r.o. nyní disponuje kapacitami ke splnění nejnáročnějších cílů v oblasti chlazení a přináší do oboru technologicky inovativní řešení. Zaměstnává odborníky na práci s nerezovým materiálem, sklem, kompresorovými agregáty i nejmodernější regulací. Sortiment chladicích vitrín, vinoték i pultů je standardizován a odpovídá aktuálním gastronomických trendům.

Díky vzájemné synergii firem ve skupině CONTEG jsme schopni realizovat kompletní služby pro zákazníky zahrnující poradenství, instalaci, financování a záruční i pozáruční servis chladicích a přidružených technologií. Realizujeme zakázky v nejrůznějších typech gastronomických provozů, včetně dodávek „na klíč“.

„Jsme přesvědčeni, že pouze cestou neustálých inovací jsme si schopni udržet stávající pozici a dosáhnout žádoucího rozvoje na regionálním i mezinárodním trhu,“ říká Vít Voláček, spolumajitel společnosti CONTEG Cooling s.r.o.

Vít Voláček, spolumajitel společnosti CONTEG Cooling s.r.o.

 

Náš tým


Obchodní oddělení

Lubomír Vlasák

Obchodní ředitel
+420 724 371 550
lubomir.vlasak@conteg.cz

Ivana Nováková

Obchodní zástupce
+420 602 386 569
ivana.novakova@conteg-cooling.cz

Rudolf Bittner

Projektový manažer
rudolf.bittner@conteg-cooling.cz

Vedení

Vít Voláček

CEO
vit.volacek@conteg.cz


Výzkum a vývoj

Pavel Kroupa

Vedoucí výzkumu a vývoje
+420 315 819 607
pavel.kroupa@conteg-cooling.cz