Nové vinotéky v našem produktovém portfoliu

Společnost CONTEG Cooling přináší na trh také novou řadu podstavných a samostojných designových vinoték pro každou domácnost, nebo gastronomické zařízení.

Vinotéky od společnosti CONTEG jsou nepostradatelným společníkem každého znalce vín. Mezi hlavní přednosti patří skvělá kvalita a design, tichý kompresor, nejmodernější chladicí technologie a LED osvětlení na dálkové ovládání. Vaší sbírku vín si kvalitně uložíte na dosah ruky.

 

Řada VARIUS 8000 nabízí také dvě nízké jedno i dvouzónové volně stojící varianty, které jsou určeny jak pro skladování vín, tak pro jejich prezentaci a servírování na jejich horní části. Standardní jednozónovou s kapacitou 44 lahví Bordeaux, teplotním rozsahem od +4 °C do +20 °C a frekvenčně řízeným kompresorem. Dále pak dvouzónovou vinotéku unikátní svým vertikálním rozdělením, které je designově řešeno tak, aby minimálně narušovalo průhlednost celé vinotéky a rozdělilo ji na dvě části s kapacitou 22 lahví Bordeaux. Dynamické chlazení s frekvenčně řízeným kompresorem v každé ze dvou komor lze nastavit v rozsahu od +4 °C do +20 °C, dle typu chlazeného vína.

Další novinkou v produktovém portfoliu jsou dvě nízké, volně stojící vinotéky.  Obě nové vinotéky jsou jednozónové, určené
na uskladnění vína i šampaňského a vinotéka WINIUS WI6609PN1L má navíc prosklenou horní část, tedy ji lze použít i jako samostatný
designový prvek.

Malé vinotéky značky CONTEG si vyberte zde

KLÍČOVÉ VÝHODY

  • Nejmodernější chladicí technologie

  • Tichý a ekonomický provoz

  • LED osvětlení na dálkové ovládání s regulací barvy i teploty světla

  • Celonerezová konstrukce

  • Možnost vzdáleného monitoringu