VARIUS 8000

Prosklené designově atraktivní vinotéky řady VARIUS 8000 představují jedinečný systém pro skladování a prezentaci vín.

  VARIUS VA8620RG1L

  Volně stojící prosklená jednozónová vinotéka s velice efektním trnovým úložným systémem, který designově pozdvihne každý interiér při maximální přehlednosti skladovaných vín. Tato elegantní a prostorná vinotéka je vybavena dynamickým systémem chlazení, který umožňuje vychlazení celého prostoru na jednu teplotní zónu se stabilní teplotou.

  VARIUS VA8620RG1S

  Volně stojící prosklená jednozónová vinotéka s velice efektním trnovým úložným systémem a posuvnými dveřmi, která designově pozdvihne každý interiér při maximální přehlednosti skladovaných vín. Tato elegantní a prostorná vinotéka je vybavena dynamickým systémem chlazení, který umožňuje vychlazení celého prostoru na jednu teplotní zónu se stabilní teplotou.

  VARIUS VA8620RG2L

  Volně stojící prosklená dvouzónová vinotéka s velice efektním trnovým úložným systémem, který designově pozdvihne každý interiér při maximální přehlednosti skladovaných vín. Tato elegantní a prostorná vinotéka je vybavena dynamickým systémem chlazení, který umožňuje vychlazení celého prostoru na dvě teplotní zóny se stabilní teplotou.

  VARIUS VA8620RG2S

  Volně stojící prosklená dvouzónová vinotéka s velice efektním trnovým úložným systémem a posuvnými dveřmi, která designově pozdvihne každý interiér při maximální přehlednosti skladovaných vín. Tato elegantní a prostorná vinotéka je vybavena dynamickým systémem chlazení, který umožňuje vychlazení celého prostoru na dvě teplotní zóny se stabilní teplotou.