VARIUS 6000

Řada VARIUS 6000 se vyznačuje svým úzkým profilem a nabízenou variabilitou úložných systému. Design navržený předními českými designéry se hodí jak do domácnosti, tak pro menší gastroprovozovny.

  VARIUS 6420 RG

  VARIUS 6420 RG je celonerezová volně stojící vinotéka se skleněnými boky, která je určena pro skladování a prezentaci vína. Vinotéka obsahuje trnový úložný sytém, který pojme až 47 lahví vína a zajistí jim optimální prostředí pro uskladnění a prezentaci.

  VARIUS 6420 RN

  VARIUS 6420 RN je celonerezová volně stojící vinotéka s celonerezovými boky, která je určena pro skladování a prezentaci vína. Vinotéka obsahuje trnový úložný sytém, který pojme až 47 lahví vína a zajistí jim optimální prostředí pro uskladnění a prezentaci.

  VARIUS 6420 SG

  VARIUS 6420 SG je celonerezová volně stojící vinotéka se skleněnými boky, která je určena pro skladování a prezentaci vína. Vinotéka obsahuje celonerezové výstavní police, které pojmou až 30 lahví vína a zajistí jim optimální prostředí pro uskladnění a prezentaci.

  VARIUS 6420 SN

  VARIUS 6420 SN je celonerezová volně stojící vinotéka s celonerezovými boky, která je určena pro skladování a prezentaci vína. Vinotéka obsahuje celonerezové výstavní police, které pojmou až 30 lahví vína a zajistí jim optimální prostředí pro uskladnění a prezentaci.