Malé vinotéky

Unikátní designové vinotéky do domácnosti i do gastronomických provozů

  WINIUS WI6609PN1L

  Volně stojící prosklená vinotéka s velice efektním skleněným stropem, který designově pozdvihne každý interiér při maximální přehlednosti skladovaných vín. S kapacitou 45 lahví a  dynamickým chlazením, které umožňuje vychlazení celého prostoru na jednu teplotní zónu se stabilní teplotou.

  VARIUS VA6A0APN1L

  Podstavná vinotéka řady VARIUS 6000, která je určena k umístění pod prodejní nebo kuchyňský pult. S kapacitou 38 lahví a dynamickým chlazením, které tuto jednozónovou vinotéky efektivně a tiše vychladí na požadovanou teplotu, je ideálním pomocníkem pro skladování vína.

  VARIUS VA860ARG1L

  Malá jednozónová vinotéka řady VARIUS 8000 je určena k umístění pod prodejní nebo kuchyňský pult, ale také jako samostojný prvek. S kapacitou 44 lahví a dynamickým chlazením, které tuto jednozónovou vinotéku efektivně a tiše vychladí na požadovanou teplotu, je ideálním pomocníkem pro skladování vína.

  VARIUS VA860ARG2L

  Malá dvouzónová vinotéka řady VARIUS 8000 je určena k umístění pod prodejní nebo kuchyňský pult, ale také jako samostojný prvek. S kapacitou 44 lahví a dynamickým chlazením, které tuto vinotéku efektivně a tiše vychladí na požadované teploty, je ideálním pomocníkem pro skladování vína.