Vinotéky

Kvalitní nerezová konstrukce, moderní prvky, stabilní teplota a tichý a spolehlivý agregát, to je jen několik výhod, které vinotéky společnosti CONTEG nabízí. Vína chrání před kolísavým vlhkem a denním světlem a starají se o jeho optimální uskladnění.

  VARIUS 6420 RG

  VARIUS 6420 RG je celonerezová volně stojící vinotéka se skleněnými boky, která je určena pro skladování a prezentaci vína. Vinotéka obsahuje trnový úložný sytém, který pojme až 47 lahví vína a zajistí jim optimální prostředí pro uskladnění a prezentaci.

  VARIUS 6420 RN

  VARIUS 6420 RN je celonerezová volně stojící vinotéka s celonerezovými boky, která je určena pro skladování a prezentaci vína. Vinotéka obsahuje trnový úložný sytém, který pojme až 47 lahví vína a zajistí jim optimální prostředí pro uskladnění a prezentaci.

  VARIUS 6420 SG

  VARIUS 6420 SG je celonerezová volně stojící vinotéka se skleněnými boky, která je určena pro skladování a prezentaci vína. Vinotéka obsahuje celonerezové výstavní police, které pojmou až 30 lahví vína a zajistí jim optimální prostředí pro uskladnění a prezentaci.

  VARIUS 6420 SN

  VARIUS 6420 SN je celonerezová volně stojící vinotéka s celonerezovými boky, která je určena pro skladování a prezentaci vína. Vinotéka obsahuje celonerezové výstavní police, které pojmou až 30 lahví vína a zajistí jim optimální prostředí pro uskladnění a prezentaci.

  WINIUS 01

  Elegantní jednozónová vinotéka WINIUS 01 nabízí ideální uskladnění vína při konstantní teplotě. Variabilní řešení polic umožňuje víno skladovat dlouhodobě, ale také pro prezentaci vín určených pro konzumaci.

  WINIUS 02

  Elegantní dvouzónová vinotéka nabízí ideální uskladnění vína při konstantní teplotě. Dvě různé zóny umožňují skladování dvou druhů vína, nebo vína a sektu a nastavení požadované teploty pro danou zónu.

  WINIUS 03

  Elegantní třízónová vinotéka nabízí ideální uskladnění vína při konstantní teplotě. Tři různé zóny umožňují skladování tří druhů vína, nebo vína a sektu a nastavení požadované teploty pro danou zónu.