Neutrální vitríny

Bez chlazení.

  CUBUS BN

  Neutrální vitrína – bez chlazení. Určená k zabudování do otvoru v prodejním pultu. CUBUS BN má prosklené boky i vrchní část vitríny a je konstruován tak, aby bylo vidět minimum spojů a celonerezové konstrukce, což zajišťuje výbornou přehlednost celého sortimentu.  

  CUBUS FN

  Samostojná neutrální vitrína – bez chlazení. CUBUS FN je, díky možnosti obložení spodní části dle přání či návrhu zákazníka, skvělým doplňkem jakéhokoliv interiéru. Díky svým větším rozměrům dokáže pojmout velké množství vystavovaných potravin.  

  KLASIC N

  Neutrální vitrína menších rozměrů – bez chlazení. Vitrína, s LED osvětlením v bočních sloupcích, která svým klasickým tvarem dokáže doplnit design každé provozovny. Kompaktní rozměry vitríny zaručují, že se bez problémů vejde i do menších provozů. Vystavené produkty jsou dobře viditelné ze všech stran.  

  MODUS N

  Menší neutrální vitrína pravidelných tvarů – bez chlazení. Určena k přímému umístění na prodejní pult, nebo na stůl. Díky svým menším rozměrům se snadno přemisťuje, a proto je vhodná i pro stánkový prodej, např. na trzích a festivalech.