MODUS

Variabilní chladicí vitrína, která v sobě kombinuje moderní design a dlouholetou tradici výroby, to je vitrína MODUS. S chladicím agregátem umístěným ve spodní, boční, nebo horní části,
se produkty MODUS stanou neodmyslitelnou součástí každé provozovny.

  MODUS B

  Chladicí vitrína s chladicím agregátem umístěným ve spodní části a inovativním designem, který umožňuje naplno využívat jak interiér vitríny pro prezentaci potravin, tak nerezovou horní plochu. LED osvětlení nabízí dobrou viditelnost vystavovaných produktů, nebo nastavení vitríny do tlumeného osvětlení, které se hodí do příjemného interiéru restaurací a kaváren.

  MODUS C

  Mezi vitrínami MODUS najdete i inovativní prvek v podobě modelu MODUS C, který je navržen výhradně pro skladování a prezentaci čokoládových lanýžů. Technické řešení zajišťuje ideální teplotu a uchování čokoládových produktů při správné teplotě a vlhkosti bez ohledu na vnější podmínky a vysoké teploty v letních měsících. Čokoláda si ponechává perfektní konzistenci a vzhled po celou dobu uchování až do okamžiku svého prodeje.

  MODUS P

  MODUS P je speciální chladicí vitrína určena pro skladování a prezentaci pralinek. Technické řešení zajišťuje ideální teplotu a uchování čokoládových produktů při správné teplotě a vlhkosti bez ohledu na vnější podmínky a vysoké teploty v letních měsících. Čokoláda si ponechává perfektní konzistenci a vzhled po celou dobu uchování až do okamžiku svého prodeje.

  MODUS S

  S chladicím agregátem umístěným v levé, nebo v pravé části a inovativním designem, který umožňuje naplno využívat jak interiér vitríny pro prezentaci potravin, tak nerezovou horní plochu. LED osvětlení nabízí dobrou viditelnost vystavovaných produktů, nebo nastavení vitríny do tlumeného osvětlení, které se hodí do příjemného interiéru restaurací a kaváren.

  MODUS T

  S chladicím agregátem umístěným v horní části a inovativním designem, který umožňuje naplno využívat interiér vitríny pro prezentaci potravin. LED osvětlení nabízí dobrou viditelnost vystavovaných produktů, nebo nastavení vitríny do tlumeného osvětlení, které se hodí do příjemného interiéru restaurací a kaváren.