MODUS

Variabilní chladicí vitrína, která v sobě kombinuje moderní design a dlouholetou tradici výroby, to je vitrína MODUS. S chladicím agregátem umístěným ve spodní, boční, nebo horní části,
se produkty MODUS stanou neodmyslitelnou součástí každé provozovny.

  MODUS S

  S chladicím agregátem umístěným v levé, nebo v pravé části a inovativním designem, který umožňuje naplno využívat jak interiér vitríny pro prezentaci potravin, tak nerezovou horní plochu. LED osvětlení nabízí dobrou viditelnost vystavovaných produktů, nebo nastavení vitríny do tlumeného osvětlení, které se hodí do příjemného interiéru restaurací a kaváren.

  MODUS T

  S chladicím agregátem umístěným v horní části a inovativním designem, který umožňuje naplno využívat interiér vitríny pro prezentaci potravin. LED osvětlení nabízí dobrou viditelnost vystavovaných produktů, nebo nastavení vitríny do tlumeného osvětlení, které se hodí do příjemného interiéru restaurací a kaváren.

  MODUS B

  Chladicí vitrína s chladicím agregátem umístěným ve spodní části a inovativním designem, který umožňuje naplno využívat jak interiér vitríny pro prezentaci potravin, tak nerezovou horní plochu. LED osvětlení nabízí dobrou viditelnost vystavovaných produktů, nebo nastavení vitríny do tlumeného osvětlení, které se hodí do příjemného interiéru restaurací a kaváren.