Co je nového

Chlazené pulty v hypermarketech GLOBUS

Více než 10 let, tak dlouho trvá spolupráce výrobní společnosti CONTEG Cooling s oblíbenou sítí hypermarketů GLOBUS.

Chlazené pulty, které jsou určeny nejen k zabudování do restauračních a barových stolů, hotelových výdejových pultů, ale také samoobslužných výdejových linek, si našly místo v hypermarketech GLOBUS po celé České republice.

„Když Globus rekonstruuje svoji prodejnu nebo otevírá novou pobočku, obrací se na nás s požadavky, které směřují k výrobě atypického chlazeného i nechlazeného nábytku, ale i designových a ochranných prvků, které vycházejí z aktuálních potřeb provozů hypermarketů,“ říká Rudolf Bittner, projektový manažer CONTEG Cooling.

CONTEG Cooling se také podílel na celkové rekonstrukci vlajkové prodejny Globus v České republice, která je v pražských Čakovicích. Dodávka směřovala do úseku ryb, salátů a sýrů. Nově bylo dodáno nerezové ochranné a dekorativní dřevěné obložení. Přípravy na tuto akci probíhaly už od roku 2019 a realizace měla být v roce 2020. Veškeré plány narušila pandemie COVID-19 a celá rekonstrukce byla o rok posunuta. Specialisté na chlazení nelenili a využili tento čas k inovaci některých prvků, také je detailněji komunikovali se zákazníkem, snažili se lépe pochopit jeho požadavky a nalézt co nejlepší možné řešení u nově připravovaných výrobků. Tato úspěšná rekonstrukce patřila k největším projektům za dobu spolupráce společností a realizace projektu se velmi povedla.

„S firmou CONTEG Cooling spolupracujeme v prostředí Globusu již mnoho let a vždy jsme byli s jejich výrobky a službami nadmíru spokojeni. Na nejnovější realizaci dodaných produktů máme ze strany zákazníků, ale i zaměstnanců velmi pozitivní ohlasy,“ říká Ing. Lukáš Heřmánek z oddělení technického nákupu Globusu.

Úspěšným předáním dodávky zákazníkovi práce pro CONTEG Cooling nekončí. „I nadále komunikujeme s obsluhou, která pracuje s nainstalovaným zařízením každý den, a snažíme se brát v potaz její připomínky, abychom při další dodávce do jiné provozovny měli tento výrobek ještě lepší,“ uvádí Rudolf Bittner.

Kromě samotné výroby zařízení musíme ocenit i přístup a ochotu k našim měnícím se požadavkům v průběhu výrobního procesu, kdy se nám CONTEG Cooling snaží vždy vyhovět a nalézt nejlepší řešení našich potřeb,“ zmiňuje Lukáš Heřmánek prozákaznický přístup CONTEG Coolingu.

Aktuálně Globus intenzivně pracuje na změně celkového vzhledu svých prodejen a CONTEG Cooling je jednou z firem, které se na přeměnách budou podílet. Do příštího projektu CONTEG Cooling čeká zabudování systému nebulizace, což je rozprašování mikroskopických kapek na vystavené ryby, čímž bude prodloužena jejich čerstvost.

Těší nás, že můžeme být pro Globus spolehlivým partnerem, nacházet vhodná řešení a dodat kvalitní výrobky vyrobené v České republice. Vždy se snažíme navrhnout co nejlepší produkty, které budou nejen funkční, ale i hezké. Je příjemné nakupovat v Globusu a vidět naši práci, která slouží desetitisícům zákazníků denně,“ říká Rudolf Bittner.

Ukázka realizace v prodejně Globus, Ústí nad Labem

  • Sýry jsou uložené ve speciálních boxech s chlazením přizpůsobeným různým druhům sýrů.
  • Uvnitř boxů jsou umístěny pojezdy, které zajišťují snadné přemisťování a manipulaci se zbožím.
  • Rybí pult je navržen na míru s ochrannou zónou proti narážejícím vozíkům nakupujících.
  • Půlkulatý tvar je ergonomicky přizpůsoben obsluze.

TIP:   Další články a zajímavosti  najdete v našem firemním magazínu Conteg Group  

https://www.conteg.cz/firemni-magazin

Chladicí box na víno

Dřevěný Box s nerezovou vložkou je určen k rychlému vychlazení vína doma, u bazénu, na zahrádce nebo v přírodě, jednoduše všude, kde si chcete víno vychutnat. Lehce přenositelný, designově elegantní. ...